Grecja i posthellenistyczne, brąz, 221-204 pne

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:14:00
142093
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Egipt - Ptolemeusz IV Philopator 221-204 pne, brąz, 221-204 pne, Aw: Głowa Zeusa Ammona w prawo; Rw: Orzeł stojący na wiązce piorunów w lewo, po lewej róg obfitości, między łapami ΔΙ, wokoło ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 73.00 g, patyna
Literatura: Sear 7841, SNG Cop. 199

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1186

1)  760 zł
2)  760 zł
3)  390 zł
4)  360 zł
5)  310 zł