Polska, szeląg, 1768/G

Polska, szeląg, 1768/G

Polska, szeląg, 1768/G

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:22:40
142234
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, szeląg, 1768/G, Kraków, duży monogram, litery R P wąsko rozstawione
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Plage-miedź 5

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 366

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł