Rosja, kopiejka

Rosja, kopiejka

Rosja, kopiejka

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:45:40
140512
Opis: Rosja - Dymitr Samozwaniec 1604-1606, kopiejka, Moskwa, Aw: Św. Jerzy z włócznią na koniu w prawo, Rw: Napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Grishin 254

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 361

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  36 zł
6)  32 zł