Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 20:49:00
141825
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria B, numeracja 553801
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 446

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  160 zł
7)  100 zł