wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763, Warsz..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 20:30:40
91648
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763, Warszawa 1980
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 395 stron formatu B5, oprawa kartonowa, minimalnie żuzyta okładka, ale wnętrze świetnie zachowane

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 458

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł
4)  30 zł