III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski klasa III

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 22:13:40
140079
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski klasa III
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 60 x 60 mm, emalia z drobnymi zaciemnieniami, wstążka, oryginalne pudełko

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1585

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł