Polska, grosz praski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:04:20
140167
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku, Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.76 g, patyna
Literatura: Castelin 5, Kop. 10013, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1676

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  470 zł
6)  460 zł
7)  350 zł
8)  340 zł
9)  155 zł