Niemcy, 5 marek, 1927

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1927

Niemcy, 5 marek, 1927

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 22:06:00
140310
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1927, Berlin, 100-lecie portu w Bremie (100 Jahre Bremerhaven)
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna patyna, bardzo rzadkie
Literatura: AKS 61, Jaeger 326

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1264

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 300 zł
4)  1 300 zł
5)  1 100 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  920 zł