Polska, 1 złoty, 1924

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:35:00
139857
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1924, Paryż, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, nierówna patyna
Literatura: Parchimowicz 107a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 344

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  75 zł
5)  60 zł