Polska, ort, 1755

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:22:00
140200
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755, Lipsk, efraimek, popiersie króla w szerokiej koronie, zapinka króla złożona z ośmiu kropek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 688 var. d, Olding 479

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 226

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  155 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  100 zł
8)  95 zł