Śląsk, kwartnik, 1. ćwierć XIV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:04:00
140075
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowskie - Henryk III 1306-1314 lub synowie, kwartnik, 1. ćwierć XIV w., mennica Wołów?, Aw: Głowa wołu na wprost, wokoło 12 lub 13 rozetek; Rw: Dwie ryby zwrócone do siebie brzuchami, wokoło [GR]OSSI GLO[GOVI]
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 2.05 g, rzadki i ładnie zachowany, jasna patyna
Literatura: Kop. 5746 (R7), Fbg 259

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 471

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł