Polska, denar, 1138-1146

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:58:20
140429
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, 1138-1146, Książę z mieczem / Biskup z biblią
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.53 g
Literatura: Str. 42, Such. XI/XII w. typ XVII/1

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 332

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  800 zł
6)  760 zł
7)  720 zł
8)  540 zł
9)  480 zł