Słowianie, naśladownictwo denara bawarskiego, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:57:20
140141
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara bawarskiego, XI w., Krzyż z kółkami i klinami w kątach / Dach kaplicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, gięty

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 604

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  95 zł