Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 293-295

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:42:40
140265
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz I Chlorus 305-306 - jako cezar 293-305, antoninian, 293-295, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, FL VAL CONSTANTIVS NOB CAES, Rw: Jowisz z berłem stojący naprzeciw Herkulesa trzymającego Wiktorię na globusie, pomiędzy nimi w polu S, IOVI ET HERCVLI CONS CAES, w odcinku XXI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.38 g, patyna
Literatura: RIC 673

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 481

1)  48 zł