Cesarstwo Rzymskie, follis, 332-333

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:42:20
140270
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 332-333, Trewir, Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, VRBS ROMA, Rw: Wilczyca, pod nią Romulus i Remus, u góry dwie gwiazdy, w odcinku TRP
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 1.81 g, zielona patyna
Literatura: RIC 547

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 534

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł