Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 282-283

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:40:40
140264
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karus 282-283, antoninian, 282-283, Trypolis, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP C M AVR CARVS P F AVG, Rw: Cesarz trzymający berło, otrzymujący glob od Jowisza, VIRTVS AVGG, w odcinku u dołu XXI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.38 g, patyna
Literatura: RIC 128

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 505

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  60 zł