Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1625

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:48:20
139121
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, grosz, 1625, Królewiec, GE WI MAR BRA S R I ELE / GROSS DVX PRVSSIAE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Olding 51a, Slg. Marienburg 1471

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 867

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  95 zł