Polska, dwuzłotówka, 1771

Polska, dwuzłotówka, 1771

Polska, dwuzłotówka, 1771

Cena wylicytowana: 5 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:38:20
139203
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety próbne, dwuzłotówka, 1771, XIX wieczna odbitka w miedzi wybita w Wiedniu, Aw: Głowa króla i napis wokoło, Rw: Ręka z monetą nad kamieniem probierczym, niżej data,wyżej napis: EXPERTUS CREDIT
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 10.05 g, nierówna patyna, bardzo rzadka
Literatura: Plage 472, Kop. 2396 (R8 c.a.)

Cena końcowa: 5 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1748

1)  5 600 zł
2)  5 400 zł
3)  5 000 zł
4)  3 400 zł
5)  3 000 zł
6)  2 400 zł
7)  2 300 zł
8)  900 zł
9)  720 zł
10)  700 zł
11)  660 zł
12)  640 zł
13)  600 zł