Polska, 3 grosze polskie, 1831

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:41:20
139219
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze polskie, 1831, Warszawa, łapy Orła proste, z kropką po POLS
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 261

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  50 zł
9)  42 zł
10)  38 zł