Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:28:40
139119
Opis: Zakon Krzyżacki - Henryk Reffle von Richtenberg 1470-1477, szeląg, MAGST HINRICVS 9V / MONETA DNORVM PRV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.04 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann'87 29.a, Voss. §92/3, 927

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 245

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  50 zł
4)  48 zł