Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:28:20
139118
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, MAGST WVNRICS PRIMS / MONETA DNRVM PRVSCI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.60 g, ciemna patyna, bardzo rzadki z błędem w napisie na rewersie
Literatura: Neumann'87 4, Voss. §38 - ale nie notuje takiej odmiany

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 224

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  65 zł