Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:27:20
139115
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318, Tarcza zakonna z krzyżem u góry i kulkami po bokach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.14 g, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T8a, Neumann 1.d

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 237

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  50 zł
9)  48 zł