Republika Rzymska, denar, 136 pne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:18:00
139309
Opis: Republika Rzymska - L. Antestius Gragulus 136 pne, denar, 136 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, po prawej GRAG; Rw: Jowisz w kwadrydze w prawo, u dołu L. ANTES, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.85 g, patyna
Literatura: Crawford 238/1

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 148

1)  310 zł
2)  300 zł