Wielka Brytania, 1 korona, 1818

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 22:00:40
139090
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III 1760-1820, 1 korona, 1818, Londyn, na obrzeżu LIX i TUTAMEN
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenie na rancie, patyna
Literatura: S. 3787

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 345

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  600 zł
4)  600 zł
5)  420 zł