Polska, 1 złoty, 1830 FH

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Polska, 1 złoty, 1830 FH

Polska, 1 złoty, 1830 FH

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 21:11:40
139086
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 złoty, 1830 FH, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Bitkin 999, Plage 73

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1128

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  1 950 zł
5)  1 900 zł
6)  1 500 zł
7)  1 450 zł
8)  1 400 zł
9)  1 250 zł
10)  960 zł
11)  940 zł
12)  920 zł