Niemcy, 3 marki, 1910

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Niemcy, 3 marki, 1910

Niemcy, 3 marki, 1910

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 21:58:00
138550
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1910, Berlin, 100. lecie Uniwersytetu w Berlinie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: maleńkie uszkodzenie obrzeża widoczne na rewersie, ale pięknie zachowana moneta
Literatura: AKS 137, Jaeger 107

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 384

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  155 zł
4)  125 zł