Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 21:12:20
139004
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenia na rancie
Literatura: Bitkin 1168, Plage 406

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 393

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  55 zł
7)  48 zł