Polska, denar, 1556

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 21:02:20
139174
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Elbląg, denar, 1556, Elbląg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Gum.H. 654, Kop. 7100 (R3), Pfau 209, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 193

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  145 zł