Polska, denar, 1559

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Polska, denar, 1559

Polska, denar, 1559

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 21:02:00
139183
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, denar, 1559, Wilno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nieco niedobity, ale ładny i rzadki, plamiasta patyna
Literatura: Ivanauskas'13 2SA19-9, Tyszkiewicz 8 mk, Kop. 3217 (R3)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 156

1)  95 zł
2)  90 zł