Cesarstwo Rzymskie, denar, 107-108

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 20:46:00
139012
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 107-108, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P; Rw: Wiktoria stojąca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.29 g, patyna
Literatura: RIC 128

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1616

1)  90 zł