Republika Rzymska, denar, 48 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 20:42:20
202827
Opis: Republika Rzymska - D. Iunius Brutus Albinus 48 pne, denar, 48 pne, Rzym, Aw: Głowa A. Postumiusa w prawo, A. POSTVMIVS COS; Rw: W wieńcu z kłosów zboża napis ALBINV BRVTI F.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.95 g, patyna, ładnie zachowany i rzadki
Literatura: Crawford 450/3b

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 348

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 400 zł
4)  1 350 zł
5)  1 150 zł
6)  680 zł
7)  560 zł
8)  520 zł