Republika Rzymska, denar, 130 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 20:37:00
202805
Opis: Republika Rzymska - M. Acilius M. f. 130 pne, denar, 130 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią znak X, wokoło M ACILIVS M F; Rw: Herkules trzymający trofeum, w kwadrydze w prawo, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.65 g, patyna
Literatura: Crawford 255/1

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 192

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł