Bizancjum, aspron trachy, 1185-1196

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 20:31:40
137114
Opis: Bizancjum - Izaak II Angelus 1185-1195, aspron trachy, 1185-1196, Konstantynopol, Aw: Chrystus siedzący na tronie na wprost; Rw: Cesarz stojący na wprost trzymający krzyż, po prawej Archanioł Michał nakładający mu koronę, ICAAKIOC ΔEC
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: elektron 4.24 g, pięknie zachowany, patyna
Literatura: DOC 2a, Sear 2002

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 422

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł