Cesarstwo Rzymskie, denar, 95

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Cesarstwo Rzymskie, denar, 95

Cesarstwo Rzymskie, denar, 95

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 20:44:40
136580
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, denar, 95, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP CAES DOMIT AVG GERM P M TR P XIIII, Rw: Stojąca w lewo Minerwa, trzymająca piorun i włócznie, wokoło napis IMP XXII COS XVII CENS P P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.47 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 772

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 290

1)  270 zł
2)  260 zł