Polska, trojak, 1539

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Polska, trojak, 1539

Polska, trojak, 1539

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 20:52:20
135580
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1539, Gdańsk, końcówka napisu PRV
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger G.39.1.d (R1), CNG 71.III

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 284

1)  470 zł
2)  460 zł