Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 21:57:00
135837
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, na awersie z końcówką legendy PR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD25b-6

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 256

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  180 zł