Polska, 20 złotych, 15.08.1939

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:53:00
136147
Opis: Polska - Bank Polski na emigracji 1939-1952, 20 złotych, 15.08.1939, seria J 691000
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane, wyblakły papier, po konserwacji, nienotowana seria !
Literatura: Lucow 1029 (R6) - ale nie notuje tej serii, Miłczak 83

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 2392

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 650 zł
4)  1 550 zł
5)  1 450 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  700 zł
9)  660 zł
10)  620 zł