Czechy, brakteat, 1278-1300

Rozpoczęcie: 23-01-2017 18:00
Zakończenie: 02-02-2017 21:30:40
Czechy, brakteat, 1278-1300

Czechy, brakteat, 1278-1300

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 21:30:40
135944
Opis: Czechy - Morawy, brakteat, 1278-1300, Fragment muru miejskiego z blankami i trzema wieżycami, pod nim dwuskrzydłowa brama
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 23 mm, 0.41 g, patyna
Literatura: Cach 1010

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 168