Polska, 500 marek polskich, 15.01.1919

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:43:00
136142
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 500 marek polskich, 15.01.1919, numeracja 185776
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Lucow 312 (R5), Miłczak 17

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 502

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  680 zł
4)  660 zł
5)  560 zł
6)  400 zł
7)  370 zł
8)  360 zł