wydawnictwa polskie, Emanuela Nohejlová-Prátová - Krátký přehled Českého Mincovnictví a tabulky..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:33:00
136283
Opis: wydawnictwa polskie, Emanuela Nohejlová-Prátová - Krátký přehled Českého Mincovnictví a tabulky cen a mezd; Opava 1964
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: format A4, 23 strony tekstu, kilkanaście stron zestawień cen i 20 tablic z rysunkami, oprawa kartonowa, bardzo ciekawe opracowanie mennictwa i wartości nabywczej monet w poszczególnych wiekach

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 648

1)  30 zł