wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Leksykon numizmatyczny; Warszawa - Łódź 1994

Rozpoczęcie: 23-01-2017 18:00
Zakończenie: 02-02-2017 20:31:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:31:40
136286
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Leksykon numizmatyczny; Warszawa - Łódź 1994
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: ponad 350 stron formatu B5, twarda oprawa, tysiące wyjaśnionych haseł numizmatycznych z setkami fotografii w tekście

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 822