wydawnictwa polskie, Karol Bołsunowski - Solidy Bolesława z napisem Sławiańskim - Studyum Numiz..

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:30:20
135555
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Bołsunowski - Solidy Bolesława z napisem Sławiańskim - Studyum Numizmatyczne; Kijów 1887
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 43 strony i 1 tablica z rysunkami, format ok. A5 w twardej oprawie w lakierowane płótno, na stronie tytułowej dedykacja z 1888 roku od autora dla Adolfa Hessa, wyśmienicie zachowane

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 890

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  110 zł
10)  70 zł