Zakończenie: 26-01-2017 20:30 ÷ 22:28
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW
133150
| III- |
125 zł szac. 80 zł 164 wyświetleń |
8 | zakończona | |
133151
| III- |
125 zł szac. 80 zł 147 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, trojak, 1593
133237
z końcówką LIV | III |
55 zł szac. 80 zł 113 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, ort, 1668
133249
inicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron w tarc... | III/IV |
42 zł szac. 60 zł 215 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na 50 rocznicę Powstania Narodowego 1863-1913
133497
niesygnowany, Aw: Popiersie Kościuszki w lewo, Rw: Poziom... | III+ |
65 zł szac. 100 zł 459 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Szwajcaria, batzen, XVI w.
133636
| III- |
100 zł szac. 150 zł 179 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1900 O
133713
| I/I- |
155 zł szac. 250 zł 225 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze, podwójny szeląg, 1622
133787
| III |
36 zł szac. 60 zł 337 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zestaw: 2 x grosz litewski, daty słabo czytelne
134017
| IV |
450 zł szac. 200 zł 352 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, półtorak, 1685
134050
| III |
90 zł szac. 150 zł 488 wyświetleń |
1 | zakończona |