Polska, medal na 50 rocznicę Powstania Narodowego 1863-1913

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:21:00
133497
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal na 50 rocznicę Powstania Narodowego 1863-1913, niesygnowany, Aw: Popiersie Kościuszki w lewo, Rw: Poziomy napis PAM 50 LET ROCZ POWST NAROD 1863-1913
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 24 mm mosiądz, medal z uszkiem

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 433

1)  65 zł
2)  60 zł