Śląsk, obol, 1650

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Śląsk, obol, 1650

Śląsk, obol, 1650

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 22:23:20
135317
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Elżbieta Lukrecja 1625-1653, obol, 1650, Cieszyn, Aw: Orzeł i napis OBLVS PRINCIPA TE, Rw: Ukoronowany monogram i napis ANNO:DOMINI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 3096

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 318

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  70 zł