Polska, ort, 1622

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 21:05:40
134550
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówki napisów PRVS M
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Shatalin BD22-11

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1140

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  760 zł
6)  660 zł
7)  620 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  165 zł
11)  155 zł
12)  150 zł