Inflanty, szeląg, 1572

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 22:22:00
135058
Opis: Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz 1572-1573, szeląg, 1572, Dahlen, pod gryfem trójlistek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3111 (R3), Haljak'11 981a

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 381

1)  48 zł