Polska, denar, 1138-1146

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:51:00
135277
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, 1138-1146, Aw: Rycerz z mieczem nad jeńcem; Rw: Orzeł chwytający w locie zająca
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.51 g, ruda patyna
Literatura: Frynas P.7.6, Gum.H. 87, Kop. 53 (R2), Str. 43, Such. XVIII

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 234

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  500 zł
8)  420 zł