Włochy, denar, 1039-1125

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Włochy, denar, 1039-1125

Włochy, denar, 1039-1125

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:45:00
135282
Opis: Włochy - Lukka - Henryk III, IV lub V 1039-1125, denar, 1039-1125, Lucca, Aw: Monogram Henryka utworzony z dwóch liter I, INPERATOR; Rw: LVCA, wokoło ENRICVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.88 g, ciemna patyna
Literatura: Biaggi 1056

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  60 zł