Włochy, grosso

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Włochy, grosso

Włochy, grosso

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:45:20
132149
Opis: Włochy - Mediolan - Barnaba i Galeazzo II Visconti 1354-1385, grosso, Aw: Herb Sforzów, wyżej orzeł cesarski i napis BERNABOS 3 GALEAZ VICECOMITIS, Rw: Św. Ambroży siedzący na wprost i napis S AMBROSI MEDIOLANV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.39 g, patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: CNI V.IV.19

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 221

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł